hsbcad GmbH

hsbcad tarkvaralahendused on sobivad eeskätt puitmajatööstuse valdkonnale, toetades projekteerimist alates joonestusest kuni tervikliku tootmismodelleerimiseni parameetrilise ehitusinfo (BIM) keskkonnas. Hsbcad tarkvarad töötavad moodulpõhiselt, tarkvara toimib nii AutoCAD Architecture kui Revit platvormil.

hsbCAD on liider tarkvara juhtivatele ettevõtetele ´Off-site´ puitehitustööstuses, kus ehitus algab tööstuslikul viisil väljaspool tehast, millele järgneb hoone kohapealne kokkupanek.

hsbCAD asutati 1988. aastal inseneriettevõttena, mis läks üle 1994. aastal hsbDesigni esimese versiooni väljalaskmisega, mis oli suunatud ´Off-site´ ehitusele. Sellest ajast alates on nende peakontor Belgias ja kontorid on laienenud. Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Austraalias/Uus-Meremaal.

hsbCAD on alati püüdnud murda praeguse tehnoloogia piire, et pakkuda kõige tõhusamat, paindlikumat ja kasutajasõbralikumat tarkvaralahendust, mida on vaja ´Off-site´ehitussektoris. Kiiresti muutuv ehitusplatsiväline ehitus on põhjustanud vajaduse pideva innovatsiooni järele. Dünaamilise meeskonnaga annavad nad loovale arengule aega ideede genereerimiseks, astudes täiendava sammu nende tegelikuks elluviimiseks, ületades lõhe uuendusliku mõtlemise ja teostuse vahel. Sellega kooskõlas juhib nende tarkvara eesotsast ning on üles ehitatud nende klientide tõelisele usaldusele ja usaldusväärsusele, mille tulemuseks on tööstusharu juhtivad tööriistad, mida saab kasutada mis tahes projektis.

 

Külasta veebilehte