Fusion 360

Fusion 360 – Kõik mida vajad disaini, projekteermise ja koostöö jaoks

Autodesk Fusion 360 on uue põlvkonna pilvepõhine 3D CAD, CAM ja CAE platvorm tootearenduseks. See ühendab tööstusliku ja mehaanilise disaini, simulatsiooni, koostöö ja mehaanilise töötluse ühes tootes. Fusion 360 tööriistad võimaldavad kiiret ja hõlpsat disainideede uurimist ja loomist.

Fusion 360 võimaldab programmeerida CNC-masinatetele tööoperatsioone, mudeldamise keskkonnast lahkumata, CNC koodi loomine põhineb HSM Works’i ja Inventor HSMi kernelitel.

Fusion 360 erinevate võimalustega tutvumiseks valige ülevalt paneelilt VÕIMALUSED.

Mis muudab Fusion 360 nii tähtsaks?

Fusion 360 on tarkvara, mis suudab teha kõike ühes keskkonnas. Saate 3D-kujundeid kopeerida, teha koostööd, hallata andmeid, luua tööriistaribasid, käivitada simulatsiooni, et teie projekte kontrollida ja palju muud. See on järgmise põlvkonna disaini tööriist, mis avaldab kogukonnale suurt mõju.

Vaadake allpool videot Fusion 360 sügavamaks mõistmiseks.

Kui soovite lisainformatsiooni, tooteesitlust või hinnapakkumist?

Võtke ühendust – e-mail: arucad@arucad.ee või tel +372 6306523.

Kujundi avastamine ja projekteerimine
Vabavorm ja skulptureerimine Parameetriline mudeldamineMudeldamine3D scan andmetega töötamine

Loo keerulisi, orgaanilisi kujundeid kasutades T-Spline tehnoloogiat. Alusta primitiivist nagu kast, silinder või kera ja hakka vormi punkte ja jooni manipuleerides tekitama orgaanilist kujundit.

Intuitiivsed tööriistad parameetrilise mudeli loomiseks.

Kiirete muudatuste jaoks kasuta otse-mudeldamist.

Too skaneeritud 3D mudel Fusionisse ja kasuta seda oma mudeli referentsiks.

Katseta oma disaini integreeritud simulatsiooniga
Testimine ja simulatsioon Koostu mudeldamine Liigendid ja liikumineVisualiseerimine

Selleks, et enne disainilahenduse valmistamist aru saada, kuidas see töötab, kasuta sisseehitatud tööriistu, et hinnata lahenduse käitumist reaalses olukorras.

Koosta oma toode samas keskkonnas, kus mudel projekteeriti.

Mõista, kuidas disainilahendus käitub, kui sellele määratakse liigendid. Uurige kõigi elementide liikumist, nendest liikumistest on võimalik teha animatsioone.

Loo fotorealistlike pilte kasutades Fusion 360 sisse ehitatud ray-tracing visualiseerimise mootorit või võimsat pilvepõhist visualiseerimist.

 

Toote valmistamine
2-2.5D CAM programmeerimine3D CAM programmeerimine3D printimineTehnilised joonised
Fusion360 kasutab CAMi Kerneliks sama, mida kasutab HSMWorks ja Inventor HSM™, mis võimaldab kiirelt genereerida CNC masinale töörajad.
2D programmeerimise alla kuulub puurimine, kontuuri freesimine, tasku freesimine, laupfreesimine ja adaptiivne freesimine.

Lisaks 2D programmeerimisele pakub ka Fusion 3D tööstrateegiaid, mis võimaldavad keerukaid detaile valmistada.

Valmista ette oma detailid 3D printimiseks ja hinda kuidas need detailid prinditakse. Kasutades selleks Autodesk Print Studiot.

Loo kiirelt oma detailist vaated, lisa mõõtmed ja tolerantsid, näita detaili lõiked. Valmista oma toote koostejoonised ja seda kõike Fusioni pilveplatvormil.

Koostöö ja failihaldus
Jagatud projekteerimineJälgi, kommenteeri ja jaga VersioonihaldusAPI-lisa võimalused
Tööta meeskonnaga, nii et kõigil oleks ligipääs mudelitele ja projektiga seotud failidele hoolimata, kus nad asuvad.

Meeskonna suurusel ei ole piiranguid, seega saad kutsuda oma projekti piiramatul arvul liikmeid. Jälgida versioone ja nendega kaasnevaid muudatusi. Anda tagasisidet igas projekti etapis. Jaga disaini klientidega läbi veebikeskonna.

Vaata üle projekti versioonid ning vajadusel mine tagasi vanema versiooni peale ja salvesta neid versioone nii lokaalselt kui ka Cloud-s.

Automatiseeri korduma kippuvad ülesanded kasutades selleks Fusion360 sisseehitatud API muutmise funktsioone. Loo skripte kasutades JavaScripti või Pytonit Fusionis sees. Näide skriptidest on poltliite generaator, hammasülekande generaator ja materjali spetsifikatsiooni (BOM) väljastamine.