Factory Design Utilities

Autodesk® Factory Design Utilities on 2D ja 3D tehase paigutus ja optimeerimise lahendus, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teil kujundada ja edastada kõige tõhusamat paigutust tehase digitaalse mudeli loomisel.

Factory Design Utilities aitab teil kiiresti hinnata erinevate paigutuste stsenaariumeid, et määrata kindlaks parim lahendus enne seadmete paigaldamist. See pakub tehasespetsiifilisi visualiseerimisvahendeid, mis aitavad muljet avaldada potentsiaalsetele klientidele koos mitmekülgsete 2D jooniste asemel, mida on raske tõlgendada 3D-paigutusega.

Antud tehase-põhine lahendus aitab teil luua kujundusplaane palju kiiremini kui traditsioonilised tehaste disainimise tarkvarad. Analüüsige olemasolevaid 2D paigutusi tõhusamaks materjali kasutamiseks. Lisage punkti pilv, et jäädvustada oma tehase ehitatud olek, vähendades oluliselt manuaalsele mõõtmisele kuluvat aega.

Factory Design Utilities’is on saadaval ainult Autodesk Product Design & Manufacturing tootepaketis, mis lisab AutoCADile, Autodesk Inventorile ja Autodesk® Navisworks® tarkvaratoodetele tehasespetsiifilisi funktsioone ning ühendab need võimsate visualiseerimis vahenditega. Autodesk® 3ds Max® Design ja Autodesk® Showcase® tarkvarad aitavad tootjatel parandada innovatsiooni, koostööd ja paindlikkust muutuvate ärinõuete täitmisel.

Põhjused miks valida Factory Design Utilities:

 • Suunake disaini kavandid 3D-paigutustega, et võita rohkem pakkumisi.
 • Vältige paigaldusprobleeme, tuvastades seadmete kokkupõrkeid ja ruumi piiranguid.
 • Simuleerige tootmisprotsesse, et tuvastada võimalikud kitsaskohti.
 • Parandage tehase konstruktsiooni tõhusust.
 • Värskendage 2D jooniseid ja 3D disaini automaatselt
 • Vältige erinevate mudelite loomist, kasutades Factory design utiliteis komplekti kuuluvat toodetekogumit.
 • Kasutage tööriistakomplekte “Asset Library”, mida on lihtsam paigaldada ja konfigureerida.

Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Autodesk Factory Design Utilities subscription litsents

Kõiki Autodeski tarkvarasid saab tellida Autodesk Subscription litsentsiga, mille klient saab valida talle sobivale ajaperioodile. SUBSCRIPTION LITSENTS on viis uue tarkvaralitsentsi tellimiseks alates 1. august 2016!

Autodesk Factory Design Utilities Subscription litsentsiga on kasutajale kindla perioodi vältel tagatud:

 • Uued tarkvara versioonid ja tooteuuendused
  Kasuta tarkvara ajakohast versiooni, et püsida konkurentidest eespool.
 • Paindlik litsenseerimine
  Tööta viisil, kuidas on teile kõige sobivam.
  Eelmise versiooni kasutusõigus – tööta nii viimatise versiooni kui viie varasema versiooni tarkvaraga
  Kodukasutaja õigused – installi tarkvara ka teise arvutisse, kui töötad väljaspool kontorit nt. kodust töötades
  Väljaspool kodumaad kasutamine – võimalus kasutada tarkvara ka väljaspool kodumaad
 • Tarkvara tugi
  Probleemide lahendamine Autodeski tehnilise toe ja veebipõhiste õppematerjalide abil.
 • Pilveteenused
  Laienda oma tarkvara võimekust kasutades erinevaid saadavalolevaid pilveteenuseid. 25GB mahtu annab võimaluse kasutada vajalikke faile sõltumata asukohast Autodesk Drive keskkonna abil.
 • Autodesk Account
  Administratiivvahendid, et jälgida litsentside kasutust, lisada kasutajaid, monitoorida cloud krediiti jms.

 

Litsentsi tüüp: Kasutajapõhine üksiklitsents  (kasutamisõigust saab vahetada Account Manager)

Vajab internetiühendust: Installeerimiseks ja aktiveerimiseks, seejärel iga 30-päeva tagant

Kehtivusperiood: 1- või 3-aastat

Factory Design Utilities litsentsi saab osta: PDM Collection paketiga

Lisainfo saamiseks Autodesk tarkvarade litsenseerimisest kirjutage arucad@arucad.ee või tel  +372 63065551.


Autodesk Factory Design Utilities education license – hariduslitsents

Kõik Autodeski tarkvara litsentsid on haridusasutustele kättesaadavad tasuta. Autodesk Education Community on koht, kus leidub kasulikku informatsiooni nii haridusasutustele kui õppuritele.

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

PD&M on pakett, kus disain ja tootmis tehnoloogia saavad kokku .

Tööstus- ja tootmisvaldkonna pakett annab võialuse luua kõige ambitsioonikamaid ideid, teha tõhusamalt koostööd ja uurida rohkem disaini valikuid kui kunagi varem.

Eelised

Kõik vajalikud tööriistad

Võimaldab luua tooteid kasutades kõige värskemaid projekteerimise tööriistu – kaasaarvatud AutoCAD Toolsets ja Inventor kõik ühes paketis.

Ühendatud töövood

Projekteeri oma toote idee, kas lihtsa kontseptsiooni või detailse tooteni. Refereeri ja uuenda oma toote mudeleid läbi mitme tarkvara. Kasuta ära meeskonna koostöö võimalusi oma töövoo parandamiseks.

Valmistu tulevikuks

Ligipääs pilvepõhistele projekteerimise tööriistadele, valmistu Autodeski tootearenduse platvormi jaoks kasutades Fusion 360 tarkvara.

Tööstus- ja tootmisvaldkonna PD&M paketis on:

Inventor kaasaegne 3D projekteerimise tarkvara erinevate tootearenduse võimalustega AutoCAD2D ja 3D projekteerimiseks. Mis võimaldab projekteerimist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete jagamist süsteemide vahel 3ds Max – kolmemõõtmeline modelleerimis-, visualiseerimis- ja animatsioonitarkvara
Inventor Nastran – CAD-i manustatud lõplike elementide analüüsi tarkvara Fusion 360 – pilvepõhine 3D CAD, CAM ja CAE platvorm tootearenduseks ReCap Pro – Tegelikkuse tabamise ja 3D-skannimise tarkvara intelligentse mudeli loomiseks
Inventor Tolerance AnalysisCAD-i manustatud elementide kogumisanalüüsi tarkvara
Vault -tarkvara mis aitab organiseerida, hallata ja jälgida andmete loomist ja dokumenteerimist projekteerimise meeskondadele HSMWorks– CAM-tarkvara SOLIDWORKS®-i jaoks
Inventor Nestingis – CAD-tarkvara, mis aitab arvutada materjalide toormaterjali kulu Factory Design Utilities – Tehase kujundamise tarkvara tõhusa tehase paigutuse kavandamiseks ja kujundamiseks Autodesk Renderingkiire, kõrge eraldusvõimega pilve renderdamine
Inventor CAM – Inventori integreeritud CAM-tarkvara lihtsustab CNC programmeerimisprotsesse Navisworks Manage – 3D-mudeli ülevaatamise tarkvara arhitektuuri, inseneri ja ehituse jaoks Autodesk Drive – Saate oma 2D ja 3D kujunduse andmeid turvaliselt talletada, eelvaadet vaadata ja jagada

 

 

Loe lisaks siit

Lae alla prooviversioon