Uus AutoCAD 2025

AEC Collection blogi AutoCAD blogi PDM Collection blogi Aruc
02 Apr 2024

AutoCAD 2025 

„Autodesk on pühendunud turu kõige universaalsema CAD tarkvara loomisele. AutoCAD 2025 abil saate 2D-faile avada kuni kaks korda kiiremini kui 2024. aastal*,” kinnitab Autodesk’i asepresident Marcus O’Brien.

Arhitektuuri-, inseneri- ja ehitusfirmadele pakub AutoCAD 2025 paremaid koostöö võimalusi kogu Autodeski portfellis. “Kui AutoCADi kliendid kasutavad Autodesk Docsi, saavad nad osa tõeliselt ühendatud koostööst pilves,” ütles Dania El Hassan, AutoCADi tootehalduse direktor. “Märgistuste importimise abil saavad kasutajad jagada oma PDF-faile rakenduses Autodesk Docs tagasiside saamiseks ja näha neid märgistusi ka kohe AutoCADis.”

AutoCAD 2025 täiustab ka teie 2D- ja 3D-disainikogemust funktsioonidega, mida pakutakse Autodesk AI abi ja automatiseerimise kaudu. “Olen uhke, et kiirendame klientide tööd võimsa tehisintellektiga CAD-tööstuse jaoks,” ütles El Hassan. “Sihtides enim kasutatud töövooge, võimaldab see AutoCADi kasutajatel keskenduda oma kõige loomingulisemale tööle.”

Jätkake lugemist, et saada lisateavet AutoCAD 2025 uusimate võimaluste kohta.

Smart Blocks

Esmakordselt AutoCAD 2024 koos Placement and Replacement features tutvustatud Smart Blocks on vaid üks võimalustest, kuidas AutoCAD jätkab Autodeski tehisintellekti võimendamist, et parandada 2D-jooniste loomist. AutoCAD 2025 tutvustab nüüd kahte uut võimalust, mis aitavad teil parandada disaini sisu taaskasutamise ja standardite kaudu.

„Uued Smart Blocks funktsioonid väljendavad meie pühendumust uuendustele ja klientidele väärtuse pakkumisele,“ ütles El Hassan.

Geomeetria kiireks plokkideks korraldamiseks kasutage funktsiooni Smart Blocks: Search and Convert. See tööriist võimaldab teil otsida jooniseid, valides geomeetria ja tõstes esile kõik joonisel leitud sobivad objektid, pakkudes võimalusi nende teisendamiseks ploki eksemplarideks Autodesk AI abil.

„ Search and Convert võimaldab AutoCADis tõhusamat töövoogu. Plokid võivad kaduda või nendega töötamine olla keeruline ning see funktsioon võimaldab tõhusamat lähenemist, säästa aega ja luua kiiresti uusi plokke joonise elementidest. -Joe VanderPluym, disainitöötaja

Ja uue Smart Blocks: Object Detection Tech Preview abil saate skannida jooniseid, et leida objekte, mida plokkideks teisendada. See tööriist on loodud selleks, et aidata teil säästa aega, kui puhastate jooniseid, mis on koostatud ilma plokke kasutamata, loodud mitte-AutoCAD-põhiste rakendustega või imporditud muudest failivormingutest, nagu PDF.

„Meil on hea meel, et saame AutoCAD 2025s välja anda Object Detection tehnilise eelvaatena,“ ütles Britta Ritter Armour, AutoCADi andmete ja tehisintellekti vanemtootejuht. “See on uut tüüpi funktsioon, mis võimaldab meil aastaringselt võimalusi täiustada, ilma et kasutajad peaksid tarkvara värskendama.”

See funktsioon on tehnoloogia eelvaade/prooviversioon, mida alles arendatakse ja mis aja jooksul täiustub, sealhulgas võime ära tunda ja eristada objekte, mida plokkidena soovitada. Välja andmise ajal töötab see funktsioon ainult plaanivaates ja on kõige parem korruseplaani arhitektuursete elementide tuvastamiseks. Värskeima teabe saamiseks külastage AutoCAD 2025 abilehte.

Autodesk Assistant

AutoCADi ja AutoCAD LT 2024.1 värskenduses esmakordselt tutvustatud Autodesk Assistant annab kasutajale sisseehitatud juurdepääsu abile. AutoCAD 2025 abil on Autodesk Assistant nüüd täiustatud Autodeski AI-ga, et luua vestlusliides, mis pakub generatiivseid vastuseid.

“Varem kasutasin otsimiseks muid tööriistu, kuid siis tuleb alati palju rohkem täpsustada probleemi. Autodesk assistent annab mulle vastuseks õiged käsud, täpselt need mida ma vajaksin.
—Markus Karlsson, laevaehituse vanemkonstruktor

Esitage küsimusi, mis on seotud AutoCADi funktsioonidega ja tehke oma disainiprobleemide tõrkeotsingut, ilma et lahkuksite oma tarkvarast. Täiendava abi saamiseks võite sama liidest kasutades ühendust võtta Autodeski klienditoega.

Autodesk Assistant koos Autodesk AI-ga on AutoCAD 2025s saadaval ainult inglise keeles.

Autodesk Docs täiustused

AutoCAD 2025 tutvustab mitmeid täiustusi kasutajatele, kes haldavad projekte Autodesk Docsis – Autodeski pilvepõhist ühist andmekeskkonda, mis on saadaval koos AEC Collectioniga. Märgistuste importimise abil saate nüüd ühendada Autodesk Docsis tehtud märgistustega PDF-failid AutoCADiga, et pidevalt sünkroonida kaastöötajate tehtud muudatusi, kasutades kõiki Docsis saadaolevaid märgistustööriistu.

Rakenduses AutoCAD 2025 on Activity Insightsi täiustatud, et hõlmata üksikasjalikke sündmuste atribuute ja DWG-versiooni järgi filtreerimise võimalust koos tugevate failide võrdlusvõimalustega – eelmise DWG ajaloo tööriista funktsioonide ühendamisega –, et luua üks allikas kõigi joonise käigus tehtud muudatuste uurimiseks. kujundus. Versioonide loomine on nüüd toetatud Autodesk Docsis hallatavate jooniste jaoks, mis ei nõua tegevuste ülevaate vaatamiseks täiendavat seadistamist ega konfigureerimist. Alustage enam kui 35 tegevuse tüübi jälgimist, mida saab vaadata Activity Insightsi paleti või otse AutoCADi vahekaardilt Start – ilma jooniseid avamata.

Samuti on lisatud AutoCADi spetsiaalsetele tööriistakomplektidele rohkem Autodesk Docsi võimalusi. Rakenduses AutoCAD Plant 3D 2025 saate nüüd teha koostööd alamkaustades olevate projektidega ja kuvada keevisümboleid nii Autodesk Docs Vieweris kui ka Navisworksis. Ja nii AutoCAD Architecture 2025 kui ka AutoCAD MEP 2025 tööriistakomplektid toetavad nüüd DWG-failide automaatset sünkroonimist mitme kasutaja ja masina vahel, kui töötate Autodesk Docsis hostitud projektidega. Tootlikkuse suurendamine meeskondade jaoks, kes nõuavad failide kallal samaaegselt koostööd tegema rohkem kui kahte kasutajat, olenemata sellest, kust nad ühenduse loovad.

Põhijõudlus ja joonestamine

Rakendustes AutoCAD 2025 ja AutoCAD LT 2025 on teil nüüd võimalus pärast hatch käsu käivitamist piirid tõmmata – ei pea enam toetuma olemasolevatele piiridele ja tagama, et need täidavad täpselt vajaliku ala/ruumi.

Lisaks hatch joonestamisele saate nüüd luua hatch tekstuure mööda radasid, kasutades kindlaksmääratud laiust – veelgi laiendades ja sujuvamaks muutes võimalust kasutada Hatchit esiletõstude loomiseks ja jooniste loetavuse parandamiseks.

ArcGIS® aluskaardid

Looge oma projektid reaalse geograafilise teabega, kasutades Esri ArcGIS® Basemapsi, mis on nüüd saadaval otse rakenduses AutoCAD 2025.

Screenshot of Esri ArcGIS Basemaps in AutoCAD 2025
AutoCAD 2025, mis kuvab kolme viiest Esri saadaolevast kaardistiilist, kasutades käsku GEOLOCATION.

Juurdepääs viiele põhikaardile kõrge eraldusvõimega satelliidi- ja aeropiltide, OpenStreetMapsi ja tänavate ning hele- ja tumehallide ühevärviliste kaardistiilide kujul, mis annavad arhitektidele, inseneridele ja ehitusspetsialistidele aluse teadlike otsuste tegemiseks.


Kui olete valmis kasutama uusimaid AutoCADi pakutavaid AI ja joonestamisvõimalusi, avage uue tarkvara saamiseks rakendus Autodesk Access.

Kui te pole veel AutoCADi kasutaja, siis vaadake AutoCAD ja AutoCAD LT tutvustust ning proovi tarkvara tasuta 30-päeva.


*Nagu kõigi jõudlustestide puhul, võivad tulemused kasutajakogemuse, masina, operatsioonisüsteemi, filtrite ja isegi lähtematerjali põhjal erineda. Kuigi on tehtud kõik endast oleneva, et testid oleksid võimalikult õiglased ja objektiivsed, võivad teie tulemused erineda. Tooteteavet ja spetsifikatsioone võidakse ette teatamata muuta. Autodesk esitab selle teabe “nagu on” ilma igasuguse otsese või kaudse garantiita. © 2024 Autodesk, Inc. Kõik õigused kaitstud.