Chaos ja Enscape ühinevad

Enscape blogi V-Ray blogi admin
18 Jaa 2022

Chaos ja Enscape ühinemine loob ülemaailmse liidri 3D-visualiseerimise ja disaini töövootehnoloogia alal.

KARLSRUHE, SOFIA & BOSTON 11. jaanuar 2022 – Ülemaailmselt kasvav erakapitaliettevõte TA Associates ja tehnoloogiale keskendunud erakapitaliettevõte LEA Partners teatasid täna kokkuleppest ühendada Enscape, mis on juhtiv reaalajas renderdamise ja disaini töövootehnoloogia arendaja arhitektuuri-, inseneri- ja ehitustööstuses ning Chaos, mis on maailma liider fotorealistliku renderdustehnoloogia vallas. Ühinemine loob ülemaailmse liidri 3D-visualiseerimise ja disaini töövoo tarkvara sektorites, keskendudes AEC, Visual Effects (VFX) ja tootedisaini.

2017. aastal asutatud Enscape pakub lahendusi, mis ühendatakse otse AEC tööstuse modelleerimistarkvaraga, integreerides disaini ja visualiseerimise töövood sujuvalt üheks. See võimaldab ettevõttel enneolematu kasutuslihtsusega toetada oma kliente kogu projekteerimisprotsessi vältel, võimaldades kiiremat ülevaadet, reaalajas koostööd ja tagasisidet. Oma uuenduslike lahendustega on Enscape alates turule sisenemisest kiiresti kasvanud, luues oma positsiooni AEC tööstuse juhtiva pakkujana.

1997. aastal asutatud Chaos on laialt tuntud kui visualiseerimise ja arvutigraafika maailmas liider, pakkudes 3D-renderdamise, reaalajas visualiseerimise ja simulatsioonitarkvara ökosüsteemi. Chaos lipulaev renderduslahendus V-Ray on universaalne visualiseerimistööriist mitmes tööstusharus, mis toetab kõike alates arhitektuurist, tootekujundusest ja maailmatasemel reklaamikampaaniatest kuni visuaalsete efektideni filmides ja televisioonis. Lisaks V-Rayle pakub Chaos laia komplekti ühendatud tööriistu, sealhulgas Phoenix, Cosmos, Vantage, Scans ja Cloud, aga ka Corona Renderer.

Äsja ühinenud ettevõtte, mis säilitab Chaos nime, eesmärk on arendada ja tugevdada oma tooteportfelli, et luua kõikehõlmav visualiseerimise ökosüsteem, mis on loodud vastama klientide muutuvatele vajadustele. Kõik tooted mõlemast ettevõtte portfellist jätkavad tööd ja on saadaval vastava nime all, sealhulgas juhtivad tooted Enscape, V-Ray ja Corona.

Ühistööjõul on üle 500 töötaja üle maailma, ettevõtte peakorter asub Saksamaal Karlsruhes ja täiendavad kontorid Sofias (Bulgaaria), Prahas (Tšehhi Vabariik), Tokyos (Jaapan), Soulis (Korea), Los Angeleses (USA) ja New York (USA).

„Enscape on näinud erakordse kasvu perioodi, ületades niigi kiiresti kasvavat turgu. Meil on hea meel ühendada jõud Chaos´ga, püüdes oma ulatust veelgi suurendada, tunnistades, et meie ettevõtted täiendavad üksteist ja jagavad täielikku tootenägemust. LEA ja TA toel suurendame oluliselt oma investeeringuid ettevõtte kasvu, tehnoloogiasse ja inimestesse,“ ütles Christian Lang.

“Visualiseerimine on tuleviku loomisel kriitilise tähtsusega – nii reaalses maailmas kui ka metaversumis,” ütles Peter Mitev, Chaos tegevjuht ja kaasasutaja. “Meil on hea meel teha koostööd Enscape’i, TA ja LEA partners´ga, et tuua esile maailma parim 3D-visualiseerimise ökosüsteem.”

“Alates oma esialgsest investeeringust oleme teinud tihedat koostööd Enscape’i juhtkonnaga, et kasvatada ettevõtet juhtivaks AEC valdkonnas ja see on alles algus,” ütles Christian Roth, LEA Partnersi juhtivpartner. “Leiame, et Enscape’i ja Chaos kokkuviimine pakub ainulaadset võimalust ehitada tehnoloogiline jõujaam, mis oleks eeskujuks AEC-s ja mujal.”

„Meile on avaldanud muljet nii Chaos kui ka Enscape kasv, kvaliteetsed tootepakkumised ja lojaalne kliendibaas. Üheskoos usume, et ettevõte saab oma tugevat hoogu edasi arendada, et luua ülemaailmne liider 3D-visualiseerimise ja disaini töövooruumis. Koostöös LEA-ga on meil hea meel investeerida ettevõtte tulevikku, süvendades tootevõimalusi ning laiendades pakkumist ja geograafiat,“ ütles TA direktor Stefan Dandl.

Tehing vajab tavapärast regulatiivset kinnitust ja eeldatavasti viiakse lõpule 2022. aasta esimeses kvartalis. Tehingu finantstingimusi ei avalikustatud.


Artikkle on tõlgitud Chaos blogist.
Originaal artikkel: https://www.chaos.com/blog/chaos-and-enscape-to-merge-backed-by-ta-associates-and-lea-partners