BIM 360 - projekti sujuvam käivitamine ja jagamine

BIM blogi admin
08 Apr 2021

Kuigi projekti dokumentide esitamiseks tuleb teha palju raskeid samme võib see kriitiline faas, kui seda ei täideta õigesti, projekti edukust negatiivselt mõjutada ning vähendada usaldust kliendi ja peatöövõtja vahel . Omanikud loodavad, et töövõtja annab neile üleandmisel õigeaegset ja täielikku teavet. Kui ehitusmeeskonnad ei suuda pakkuda tõhusat ja korrastatud dokumentatsiooni on heade suhete loomise ja tulevase töö võitmise tõenäosus väike.

BIM 360 parandab ehitamise protsessi, toetades seda teadlike otsuste tegemisega kogu projekti vältel. BIM 360 koondab kõik projekti info ühte andmebaasi ning ühendab projekti meeskonnad ja töövood – projekteerimisest ehitamiseni.

 

Projekti sujuvam käivitamine ja jagamine

Dokumentidede ja andmete jälgimine

BIM 360 Asset Module pakub kasutajasõbralikku, tsentraliseeritud kohta dokumentide haldamiseks alates projekteerimisest kuni üleandmiseni. Sealhulgas näiteks lõikelehti ja garantiidokumente ning need on ühendatud ka teiste projekti andmetega kontroll-loendid ja küsimused.

Dokumendi jagamine

Projektifailide üleslaadimine ja jagamine on pakkumiste esimene samm teie projektis. BIM 360 saate dokumentidele valida kuue erineva loa taset ja need määrata vastavalt rollile, ettevõttele või kasutajale. Näiteks saate otsustada, kes võib dokumente muuta, jagada või ainult vaadata. Ehitusdokumentide jagamine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

 

Kontroll-loendid

Kontrollnimekirja töövoog tagab, et kogu teie meeskond näeb neid igast seadmest ja ükskõik kus. Lihtsalt kasutatava kontroll-loendi koostaja abil saate luua kvaliteetseid kontroll-loendeid, punktloendeid ja tellimismalle. Määrake need meeskonna liikmetele ja jälgige olekut. Kasutage Project Home’i, et näha teile määratud kontrollnimekirjasid tänaseks, homseks ja tulevikuks. Nimekirja saate lisada märkmeid, fotosid ja muid andmeid ning selleks võite kasutada ka mobiilirakendust.

Probleemide haldamine

Ärge laske probleemidel end aeglustada. Funktsiooniga Field Issue Management saate hõlpsalt jälgida tööd, lõpetada probleemid, kontrollitavad alad ja rohkem. Saate lisada fotod probleemi lahenduse juurde ja teha koostööd kommentaaridega. Projekti probleemid, oleku jälgimine ja algpõhjuste analüüs pole kunagi olnud lihtsam.

Dokumentide esitamitamine läbivaatuseks

Dokumentide esitamitamine on iga ehitusprojekti oluline osa ning tõhusalt korraldada ja hallata oma dokumente on ülioluline. BIM 360 Submittals töövoo abil saate kõiki dokumente tõhusalt luua, koordineerida ja hallata ühes tarkvaras. Lisaks taotluste algatamine,  ülevaatamiste haldamine ja projektite kinnitamine ning kriitilise teabe sünkroonimine mobiilseadmesse.

Prognoos ja analüütika

BIM 360 on loodud selleks, et aidata ehitusmeeskondadel paremini visualiseerida ja igapäevaselt projekti ohutuse, kvaliteedi ja projekti juhtimisega seotud riske minimeerida. Prognoosi ja analüüsi täiustab BIM 360 platvorm, millel on arusaam projekti tulemustest, prioriteetsed igapäevased tegevused, kohene nähtavus projekti riskidele, meeskondadele vajaliku teabe andmine kulukate vigade vältimiseks.

Täiendavad võimalused

Konto administraator

BIM 360 projektide haldamise tööriistade abil saate kindel olla, et teie projekti teave on õigetes kätes. Projekti administraatorid saavad  kutsuda meeskonnaliikmeid projekti ja määrata nende juurdepääsutasemed projektipõhiselt lihtsa klõpsuga. BIM 360 on kaks taset halduses, et tagada teie projektide turvalisus ja kontroll: konto administraatorid ja projekti administraatorid. Ainult konto administraatorid saavad uusi projekte luua ja määrata täiendavad konto administraatorid ja projekti administraatorid. Projekti administraatorid saab liikmeid lisada ja eemaldada, seada õigusi ja kohandada projekti üksikasju.

Mobiilne juurdepääs

Ehitamine ei toimu laua taga. Meeskonnad vajavad juurdepääsu projekti dokumentide igal ajal, kõikjal. BIM 360 mobiilirakenduse abil saavad meeskonnad näiteks kontrollnimekirjasid muuta, RFI vaadata, probleeme lisada, hallata või luua märgistusi otse Androidist või iOS-i seadmest.

Erinevate tarkvarade ühendamine

Rakenduse integreerimisega saate ehitustehnoloogiast maksimumi. Tarkvara, mida juba kasutate saate ühendada BIM 360-ga. Avatud ja turvaline API-platvorm võimaldab BIM 360 kasutajatel hõlpsasti integreeruda mitmesuguste teiste tarkvaradega.

E-raamatust näite, kuidas BIM 360 aitab sujuvamaks muuta kogu projekti.

E-raamat:

"Commissioning and handover"

Allalaadimine

Saada allalaadimise link:

Ma nõustun privaatsusreeglitega.

Telli uudiskiri, et saada eksklusiivset sisu ja soovitusi iga kuu ning tunnen huvi AutoCAD koolituste vastu. Tellimuse saate igal ajal tühistada.