AutoCAD Toolsets 2022 uuendused

AEC Collection blogi AutoCAD blogi PDM Collection blogi Terje Korberg
24 2021

AutoCAD 2022 viib disaini edasi ühendatud töövoogude ja automaatikaga, mis võimaldavad teil keskenduda kõige olulisemale: suurepäraste projektide loomisele.

AutoCAD Toolsets , mida usaldavad miljonid, pakub juurdepääsu seitsmele valdkonna spetsiifilisele automaatikaga tööriistakomplektile töö kiirendamiseks, sisaldab AutoCADi veebi- ja mobiilirakendusi, et pääseda juurde AutoCAD-i võimalustele igal ajal ja igal pool ning sisaldab tipptasemel uusi funktsioone.

Ülevaatamise protsessi pööravad pea peale uued funktsioonid Trace ja Share. Nüüd saate teha AutoCAD-iga digitaalselt ja turvaliselt koostööd meeskondade ning kolleegidega kõikjalt. Uue loendamise funktsiooniga saate plokkide ja geomeetria automatiseeritud loendamise abil vähendada käsitsi lugemist, säästes aega ja parandades täpsust.

AutoCAD koos spetsiaalsete tööriistakomplektidega annab teile juurdepääsu tööstusharu spetsiifilistele tööriistakomplektidele, nagu näiteks mehaaniline, elektriline ja arhitektuur, mis aitavad tõsta tootlikkust, automatiseerides ülesandeid ja pakkudes kogusid, mis sisaldavad sadu tuhandeid intelligentseid osi, sümboleid ja funktsioone. Vaadake tootlikkuse uuringuid, et teada saada, kuidas spetsiaalsete tööriistakomplektide abil aega kokkuhoida.

AutoCAD 2022 ning AutoCADi veebi- ja mobiilirakendused pakuvad teile ühendatud disainielamust. Saate paindlikumalt AutoCAD-is projekte ja mustandeid luua laua-, veebi- ja mobiilseadmetes. Lisaks saate DWG-faile veebi- ja mobiilirakendustes jagada ja märgistada. Ja veebirakendusega AutoCAD saate nüüd üles laadida joonismallid, joonestamisstiilid ja muud tugifailid, et luua DWG-faile, mis vastavad paremini teie ettevõtte mustandistandarditele.

Lisaks seadmete ühendamisele saate AutoCAD 2022-ga ühenduda ka teiste Autodeski süsteemi toodetega. Uue Push to Autodesk Docs abil saate oma joonised avaldada AutoCAD-ist Autodeski dokumentidesse ja veebirakendusega AutoCAD saate nüüd ühenduda Autodeski dokumentidesse ja Autodesk Drive’i salvestatud failidega. See võimaldab sujuvamaid töövooge ja failide jagamist AutoCAD 2022 ja teiste Autodeski toodete vahel. See ei piirdu sellega. AutoCAD loob ühenduse ka juhtivate pilvemälu pakkujatega, sealhulgas Google Drive, Microsoft OneDrive, Box ja Dropbox.

“Selle aasta väljaanne on kulminatsioon AutoCAD-i pidevale innovatsioonile, mille keskmes on automatiseerimine ja koostöö,” ütleb Mimi Hoang, valdkonnaüleste strateegiate ja programmide asepresident. “See lükkab disaini edasi, et aidata teil töötada nutikamalt, mitte raskemini, nii et saate aega, et keskenduda olulisele.”

NB! Soovitame pooleli olevad projektid lõpetada kasutuses olevas versioonis, sest projekti viimine uude versiooni võib tekitada probleeme.

 

AutoCAD 2022 uuendused

 

Märgista projekti parandusi rakendusega Trace

Trace parandab digitaalset koostööd, võimaldades teil töötada kaastöölistega mis tahes seadmes. Teie ja teie kaastöötajad saavad DWG-faile märgistada ilma olemasolevat joonist muutmata. Näiteks saavad teie kaastöötajad luua veebi- või mobiilirakenduses jälje ja märkida üles muudatused, mida nad näha tahavad. Trace saab seejärel avada AutoCAD-is töölaual, kus näete tagasisidet automaatselt DWG-faili kontekstis ja saate muudatused lisada. See on mitmeplatvormiline digitaalne töövoog, mis võimaldab teil oma meeskonnaga koostööd teha olenemata nende asukohast ja sujuvamat projekti ülevaatamist.

 

Parandage oma koostööd rakendusega Share

Share abil saate nüüd oma jooniseid turvaliselt jagada meeskonna ja kolleegidega otse AutoCAD-ist. Saate valida juurdepääsutasemed, näiteks „ainult vaatamiseks” või „redigeerimine” ja saata kontrollitud jooniste koopiad oma meeskonnale. Jagamislinke saate luua AutoCAD-ist ja veebirakendusest AutoCAD. Lingid avanevad otse veebirakenduses AutoCAD. Share annab teile suurema kontrolli ja on turvalise viis meeskonna digitaalseks koostööks igal ajal ja igal pool.

 

Suurendage täpsust automatiseerimise Count kaudu

Tänane töö nõuab pidevat innovatsiooni ja see kõik on seotud automatiseerimisega. Count aitab automatiseerida plokkide või geomeetria loendamist, et säästa teie aega ja vähendada vigu. Saate andmeid eksportida dünaamilisse tabelisse ja hankida kiiresti värskendusi. Käsitsi loendamist vähendades saate vältida osade valesti lugemist või valede koguste tellimist.

„Count säästab tohutult palju aega, kui ei pea enam ise plokke loendama vähendad samal ajal inimlikud vead. See on tohutu võit. ” – Chad, Corporate CAD koordinaator

 

Parandage efektiivsust Push to Autodesk Docs abil

Push to Autodesk Docs parandab Autodeski ökosüsteemi töövoo efektiivsust, lubades teil avaldada CAD-jooniste lehed PDF-failidena otse AutoCAD-ist Autodeski dokumentidesse. Te ei pea enam PDF-faile lokaalselt salvestama, veebibrauserit avama ega lehti pilve üles laadima.

 

Liigutavate akendega saate korraga vaadata ja muuta mitut joonist

Kasutajad palusid võimalust mitme joonise vaatamiseks ja redigeerimiseks korraga AutoCADi ühes tarkvaras – uute liikuvate akendega saate seda teha. See võimaldab teil joonistuskaarte mugavalt eemale tõmmata, et vaadata neid täielikult funktsionaalsete akendena kõrvuti või AutoCAD-i ühes tarkvaras mitmel kuvaril.

„Liikuvate akendega saate oma töö teha sekundi murdosa jooksul enam ei pea oodatama AutoCAD-i uuesti avamist ja joonise leidmist. Nüüd klõpsate, lohistate ja olete valmis. ” – Brett, Drafting Technician III

 

Ühendage Autodesk Drive ja Autodesk Docs

AutoCADi veebi- ja mobiilirakenduste abil pääsete oma failidele juurde pilves. Lisati AutoCAD-i veebirakendusse Autodesk Drive ja Autodesk Docs ühendused, nii et saate Autodeski ökosüsteemis mugavalt oma failidega ühenduse luua. Nende uute integreerimiste abil saate igal ajal kasutada AutoCAD-i juurdepääsu igale DWG-failile.

 

Lisavõimalused ja parem jõudlus

AutoCAD 2022 pakub täiustusi, mis hõlmavad kiiremat ja kohandatavamat installimist, mis võimaldab teil programmi installimise ajal isegi AutoCAD-is töötada. Uue installi korral on tarkvara installimiseks vähendatud tavapärast koostoimete arvu. Samuti saate nautida paremat graafika jõudlust ja ümber kujundatud vahelehte, mis võimaldab teil hõlpsalt failidele ja muule kasulikule sisule otse avaekraanilt juurde pääseda.

“Meie eesmärk on luua kaasaegsed ühendatud töövood ja rakendada automatiseerimist, et säästa aega, parandada täpsust ja tõhustada koostööd kõikjal,” ütleb Marcus O’Brien, AutoCADi tootehalduse vanemdirektor. “Töötame selle nimel, et pakkuda oma kasutajatele enneolematut disainikogemust mis tahes seadmes, mille nad valivad.”

Alustage AutoCAD 2022 kasutamist juba täna

Uute funktsioonide avastamiseks logige sisse oma Autodeski kontole ja laadige alla uusim versioon. Kui teil ei ole veel litsentsi, vaadake AutoCAD 2022 ja AutoCAD LT 2022 tasuta 30-päevaseid prooviversioone. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas saate AutoCAD-i veebi- ja mobiilirakendustest kasu saada, külastage AutoCAD-i veebirakendust ja AutoCAD-i mobiilirakendust.

Kuigi AutoCAD-i veebirakendus on lisatud AutoCAD 2022 litsensile, saate seda ka käimasoleva veebirakenduste programmi kaudu tasuta proovida, logides sisse AutoCAD-i veebirakendusse.

AutoCAD 2022 tutvustav video