KOOLITUSKESKUS

AruCAD Süsteemid OÜ

E-R – 9:00-17:00

Lõõtsa 4 (II korrus) 11415 Tallinn

AruCAD Süsteemid on Autodeski ametlik ATC-koolituskeskus (Authorized Training Center), nr. EM302689.

Koolitusluba MTR nr. 200658.

Sertifitseeritud koolituskeskusena korraldame valdkonnapõhiseid koolitusi ja konsultatsioone CAD ja BIM tarkvaradele. Koolitusi pakume nii algajatele, kes soovivad oma teadmisi insenertarkvaradest suurendada, kui edasijõudnutele, kel on juba algteadmised omandatud ja soovivad süvendatud õpet. Koolituse läbimine aitab muuta teie töövõtteid paremini koordineeritumaks, läbimõtestatumaks, et soovitud tulemus saavutada väiksema ajakuluga. Koolitused toimuvad eesti, vene ja ka inglise keeles.

Täiskasvanute täienduskoolituse läbiviimiseks on esitatud majandustegevusteade.
AruCAD Süsteemid OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri poolt läbi viidud lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

Täienduskoolitustegevuse aluseks vastavalt seadusest tulenevatele nõuetele on koostatud:

AruCAD Süsteemid OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.      

AruCAD Süsteemid korraldab avatud koolitusi koostöös Tallinna Arvutikooli ja TalTech avatud ülikooliga. Korraldame standardkoolitusi, eritellimusel kursuseid riigiasutustele ja ettevõttesiseseid koolitusi meeskonnale. Koolituste vallas teeme koostööd mitmete haridusasutustega, kes soovivad oma õppetöös rakendada innovatiivseid CAD ja BIM tarkvarasid.

Autodeski tarkvara koolituse läbinu saab koolituselt kaasa Autodeski ametliku sertifikaadi kursuse läbimise kohta ja koolituskonspekti.

Sertifikaat