Mudbox

Autodesk Mudbox® on toode, mis on loodud 3D mudelite ja tekstuuride loomiseks. See tarkvara annab disainerile või tekstuuriloojale vabaduse luua 3D-digitaalset kunsti, mängu- või filmitegijaid. Väga lihtne, kergesti mõistetav ja kasutajasõbralik keskkond aitab loojal kaasaegsete tehnoloogiate abil väljendada oma visioone ja ideid. Autodesk Mudbox®i erinevad pinna korrigeerimise tööriistad muudavad töö kvaliteedi lihtsaks ja kiireks. Värvi- ja tekstuurkatte abil saate lihtsalt 3D-mudeli kasutada. Intuitiivsed pindade detailid ja pinna deformatsioonimallid aitavad täpselt ja realistlikult isegi mudeli parimaid detaile.

autodesk mudbox

Miks valida Autodesk Mudbox®?

  • Kõrglahutusega tekstuuri moodustamine, kasutades värvimiskihte;
  • Kihiga 3D-objektide üksikasjadega saate ühendada erinevad detailid;
  • Ümbritseva oklusiooni, nihke ja normaalse kaardi eksport valitud detailide tasemele;
  • Andmevahetus Autodesk® 3ds Max®, Maya®, Softimage® ja Adobe Photoshop® tarkvara abil.

Soovite rohkem infot takrvara kohta? Võtke kontakti:

arucad@arucad.ee;  6306551

 

 

 

Ülevaade Mudbox võimalustest

Mudbox on saadaval tarkvara Subscription-litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1 aasta või 3 aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register