Mudbox

Autodesk® Mudbox™ on digitaalseks skulptureerimiseks ja tekstureerimiseks mõeldud joonistustarkvara, mis võimaldab modelleerijatel ja tekstuure koostavatel kunstnikel vabalt luua 3D digitaalseid meistriteoseid justkui pärismaterjalidest neid voolides. Tarkvara arenduses on vahetult osalenud professionaalsed kunstnikud digitaalmängude, filmitööstuse, televisiooni ja disainitööstuse valdkondadest. Tänu sellele on Mudboxil tõeliselt intuitiivne kasutajaliides ning võimas komplekt loovaid töövahendeid, šabloone ja pintsleid, millega saab luua ultra-realistlikke 3D karaktereid, paeluvaid keskkondi, stiilseid rekvisiite ja palju muud. Tarkvara töötab nii MAC arvutitel kui Windows opsüsteemiga masinatel.

Soovite rohkem infot takrvara kohta? Võtke kontakti:

Vitali Valtanen, vitali@arucad.ee, 6306551

Autodesk-Mudbox-and-Maya-interoperability-in-the-Entertainment-Creation-Suite-2015-6

 

 

Ülevaade Mudbox võimalustest

Tarkvara on võimalik veel välja osta püsilitsentsina koos Maintenance-tugilepinguga Linux OP-süsteemile. Mudbox on saadaval tarkvara Subscription-litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1-, 2- või 3-aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register