Infraworks 360

Autodesk Infraworks 360 peamiseks funktsiooniks on maa-ala 3d modelleerimine, linnaruumi planeerimine ja erinevate kontseptsioonide simuleerimine.

Mahuliste infrastruktuuri mudelite käsitlemine:

Infraworks abil saate luua mudelid olemasolevatest andmetest, käsitleda neid isegi suurte mahtudega, turvaliselt salvestada ja edastada koostööpartneritele kaasaegses pilvekeskkonnas. Lahendus võimaldab koondada andmed erinevatest allikatest, sealhulgas 2D/3D CAD, GIS, punktipilved, satelliitfotod ja Oracle andmebaaside info.

Kiirem ja tõhusam koostöö ja ligipääs nii arvutist kui tahvelarvutist, veebist ja mobiilist.

Võitke rohkem projekte veenva projektilahenduse abil:

Infraworks-is saab kasutada võimsaid simulatsiooni (nt. üleujutuse ennetamiseks) ja visualiseerimise vahendeid oma idee kontseptsiooni ning alternatiiv lahenduste esitlemiseks. Tänu ultra-realistlikele visuaalsetele efektidele on võimalik idee ratsionaalsust täpsemalt põhjendada, saavutades muljetavaldava tulemuse, ning võita projekte.

infraworks360-more-effective-proposals-1152x624infraworks360-achieve-optimal-designs-1152x624infraworks360-better-collaboration-1152x624

 

Infraworks tutvustus

Infraworks ja linnaplaneerimine

Infraworks - arhitekti töövahend

Autodesk Infraworks 360 on saadaval tarkvara Subscription-litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1-, 2- või 3-aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saada myyk@arucad.ee.
Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga. Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register.