Infraworks 360

InfraWorks – infrastruktuuride planeerimine, eskiisist haldamiseni

InfraWorksi peamiseks funktsiooniks on luua suurtele maa-aladele kiirelt ja hea täpsusega 3D mudelid. Võimalik on lähtuda punktipilvedest või luua kiirelt mudelid avatud kaardirakenduste (GIS, WMS) või CAD jooniste abil. Võimalik  on kasutada tööriistu, mis oma kompleksuselt moodustavad teetammid koos dreen- ja aluskihtide, katendite, äärekivide, nõlvade, liinide, torude jm tee ja väliruumi juurde kuuluvate osadega. Disani ja selle juurde kuuluvaid parameetreid on võimalik muuta vastavalt vajadusele tabelites. InfraWorksis on palju erinevaid valmis lahendusi teede, sildade, tunnelite, drenaaži süsteemide, linnamööbli ja maa-alade planeerimiseks. Kui InfraWorksis ehitada mudel üles õigetel põhimõtetel, saab lihtsa vaevaga kanda jooned ja nende ruumiline asetus Civil 3Dsse üle, kus omakorda saab vajadusel lisada täpsust ning vormistada klassikaliseks eel-, põhi-, töö-, või teostusprojektiks. Näiteks: kui Civile 3Ds toimub täpsem vormistustöö, saab jätta InfraWorksi objektid, mis mõjutavad Civile 3D jooni või muid dünaamilisi objekte. Projekti on võimalik jagada teiste projekti osapooltega kaasaegses pilvekeskkonnas. Oma ideid ja lahendusi on võimalik kuvada ultra-realistlike visuaalide abil, samal ajal põhjendada need ratsionaalselt ja täpselt, mis võib tekitada tellijates paremat arusaama ja kindlust projekti toimivusest, mis omakorda aitab kaasa projektide võitmisele ja sujuvamale valmimisele.

infraworks360-more-effective-proposals-1152x624 infraworks360-achieve-optimal-designs-1152x624 infraworks360-better-collaboration-1152x624

 

Infraworks tutvustus

Infraworks ja linnaplaneerimine

Autodesk Infraworks 360 on saadaval tarkvara Subscription-litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1-, 2- või 3-aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saada myyk@arucad.ee.
Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga. Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register.