Factory Design Utilities

Autodesk® Factory Design Utilities on 2D ja 3D tehase paigutus ja optimeerimise lahendus, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teil kujundada ja edastada kõige tõhusamat paigutust tehase digitaalse mudeli loomisel.

Factory Design Utilities aitab teil kiiresti hinnata erinevate paigutuste stsenaariumeid, et määrata kindlaks parim lahendus enne seadmete paigaldamist. See pakub tehasespetsiifilisi visualiseerimisvahendeid, mis aitavad muljet avaldada potentsiaalsetele klientidele koos mitmekülgsete 2D jooniste asemel, mida on raske tõlgendada 3D-paigutusega.

Antud tehase-põhine lahendus aitab teil luua kujundusplaane palju kiiremini kui traditsioonilised tehaste disainimise tarkvarad. Analüüsige olemasolevaid 2D paigutusi tõhusamaks materjali kasutamiseks. Lisage punkti pilv, et jäädvustada oma tehase ehitatud olek, vähendades oluliselt manuaalsele mõõtmisele kuluvat aega.

Factory Design Utilities’is on saadaval ainult Autodesk Product Design & Manufacturing tootepaketis, mis lisab AutoCADile, Autodesk Inventorile ja Autodesk® Navisworks® tarkvaratoodetele tehasespetsiifilisi funktsioone ning ühendab need võimsate visualiseerimis vahenditega. Autodesk® 3ds Max® Design ja Autodesk® Showcase® tarkvarad aitavad tootjatel parandada innovatsiooni, koostööd ja paindlikkust muutuvate ärinõuete täitmisel.

Põhjused miks valida Factory Design Utilities:

  • Suunake disaini kavandid 3D-paigutustega, et võita rohkem pakkumisi.
  • Vältige paigaldusprobleeme, tuvastades seadmete kokkupõrkeid ja ruumi piiranguid.
  • Simuleerige tootmisprotsesse, et tuvastada võimalikud kitsaskohti.
  • Parandage tehase konstruktsiooni tõhusust.
  • Värskendage 2D jooniseid ja 3D disaini automaatselt
  • Vältige erinevate mudelite loomist, kasutades Factory design utiliteis komplekti kuuluvat toodetekogumit.
  • Kasutage tööriistakomplekte “Asset Library”, mida on lihtsam paigaldada ja konfigureerida.