Electra

Electra on elektriliinide projekteerimistarkvara

Electra on võimas õhuliinide CAD-projekteerimistarkvara, mis ühendab elektrilevi projekteerimiseks disaini ja dokumentatsiooni töövood.

Electra pakub keerukaid disaini- ja analüüsivahendeid, et optimeerida ülekandevõrgu kavandit ja profiili. Electra tarkvaralahendus toetab üksikasjalikku ja põhjalikku dokumentatsiooni .

 

 

Funktsioonid

3D rongi mudeli kavandamine

Electra toetab mitmesuguseid digitaalse maastiku andmeid mõõdistamisinstrumentide, Lidari tehnoloogiate, fotogrammmeetria ja muude andmevormingute abil. Electra sisaldab oma digitaalse maastiku loomise tööriista 3D-pindade modelleerimiseks mitme plaani ja profiili ülekandeliinide kujundamiseks.

Tööstusstandardid ja arvutused

Electra sisaldab sisseehitatud kaablite kogu ja laadimisparameetreid, mida saab kasutaja määratleda ja kohandada. Kontaktvõrgu arvutused ja nõtke pingeanalüüsi tööriistad võimaldavad kasutajatel vastavalt ülekandeliinide kavandamist, muutmist ja optimeerimist. Electra vastab standarditele EN 50423-1 ja EN 50341-1.

SAG-pinge ja koormuse parameetrid

Eeltoodud koormuse parameetrid ja SAG-pinge väärtused võimaldavad kasutajatel kiiresti kujundada, muutmis- ja kohandamisvõimalused pakuvad usaldusväärset kliendiga seotud või riigipõhist ülekandeliini kujundust.

Infrastruktuuride koostöö võimalus

Olemasolevad infrastruktuurianalüüsi tööriistad pakuvad disaineritele põhjalikku teavet olemasoleva infrastruktuuriga, millega uus projekt on seotud. Muud ülekandeliinide ristumiskõrgused, tee, rööpa ja muud teavet ületavad objektid, projitseeritud objektid paigutusest profiiliteabeni ja palju muud. Objektid ülekandeliini andmete ja muu teabe kõrval on saadaval Electra tööriistades.

Aruanded ja dokumentatsioon

Lisatud on laiuse, nõtkuse ja pinge aruanded ning detailne kava ja profiili paigutuse dokumentatsioon koos täiendavate koostamis-, sildistamis- ja muude võimalustega.

Analüüs ja andmete esitamine

Electra pakub ohutuskauguste analüüsi ülekandeliinide ja maastiku vahel, võimaldab kuvada erinevaid langusarvutusi erinevates temperatuuritingimustes ja tõmbetugevuses. Samuti toetab see visuaalsete ohutuskauguste kontrollimist.

Gis-andmetoetus

Olemasolevate ja uute infrastruktuuri ruumiandmete haldamiseks toetab Electra integreerimist Autodesk MAP 3D funktsionaalsusega. Samuti toetatakse uute ülekandeliinide andmete eksportimist shp-failidesse, ASCII-failidesse või muudesse andmebaasivormingutesse.

Planeerimistööd

Electra pakub kõiki koostamisvõimalusi disainiandmete edastamiseks erinevates vormides ja kohaletoimetamise nõuete koostamiseks.

Koostöö teiste CGS Labs infrastruktuuri lahendustega (ferrovia, aquaterra, plateia)

Electra on infrastruktuuri CGS-lahenduste lahutamatu osa, mis ühendab tõhusalt maantee-, raudtee- ja jõekanali projekteerimisandmetega, et tagada piisavad ristmikud ja konfliktide analüüsimise võimalused.

 

Toetatud CAD tarkvarad

Autodesk® AutoCAD® 2016 – 2021 (va AutoCAD LT)
Autodesk® Civil 3D® 2016 – 2021
BricsCAD® Pro ja Platinum V18 – V21

* Ainult 64-bit versioonid on toetatud


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Electra - Create digital terrain model

Electra - Safety heights sag report

Electra - Draw power line

Electra - Draw poles

Electra - Edit poles, conductors, intersections

Electra - Points along axis

Subscription litsents

Pakub teile suurt paindlikkust ja kulude prognoositavust. Lühi- ja pikaajalised Subscription litsentsid, et saaksite valida oma projekti / ettevõtte vajadustele kõige parema. Kasutate alati tarkvara uusimat versiooni, millel on kõik uusimad funktsioonid ja ühilduvus erinevate CAD-platvormidega.

Subscription litsentsi müüakse perioodidele: 7 päeva, 90 päeva, 1 aasta ja 2 aastat

Püsilitsents

Kuigi püsilitsentsi esialgne maksumus on Subscriptioniga võrreldes kõrgem, omate tarkvara igaveseks. Isegi kui otsustate omada oma litsentsi jaoks aktiivset CGS Labsi hooldusplaani ja  hoiate oma tarkvara ajakohasena on kulud Subscriptioniga võrreldes siiski madalamad.

Single-user software litsents

Saab installida ainult ühte arvutisse ja korraga saab seda kasutada ainult üks kasutaja.

Network software litsents

Seda saavad kasutada kõik kohalikus võrgus olevad kasutajad, kellel on arvutisse installitud tarkvara, kuid korraga piiratud arv kasutajaid. Üht võrgulitsentsi saab korraga kasutada üks kasutaja, kolme võrgulitsentsi saab kasutada 3 kasutajat.

CGS Labs software Maintenance

Aktiivne CSM võimaldab hooldushooajal juurdepääsu kõigile värskendustele, täiendustele ja uutele versioonidele. See hõlmab ka juurdepääsu uutele funktsioonidele ja ühilduvust uusimate CAD-platvormidega. CSM on teenus on seotud püsilitsentsi. ühe kasutaja (Single-user software) või võrgulitsentsiga (Network software).

Kodukasutuslitsentsi eelised

CSM annab teile ka õiguse installida tarkvara täiendava kodukasutuslitsentsi ja pakub tarkvara kasutamiseks paindlikkust koduarvutis või sülearvutis.

CGS Labsi financing

Finantseerimine on atraktiivne võimalus mitme püsilitsentsi ostmisel. See annab teile võimaluse maksta litsents (ide) igakuiste osamaksetena pikema perioodi jooksul ja lisaks sellele on teil õigus tellida täiendavaid ajutisi litsentse väga taskukohase hinnaga.

See on suurepärane võimalus kõigile, kes alustavad uut äri või soovivad lihtsalt minna mõnelt muult tarkvaralt CGS Labsi vastu.


Lisainfo ja hinnapäring:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523