Revit Collaboration Suite

Revit Collaboration Suite on suurepärane töövahend ettevõttele, kes soovib kasutada AutoCAD funktsionaalsust ja Revit võimsust ning see kõik ühte kokku panna A360 Team abil koostööd tehes. Suurepärane abivahend ettevõttele, kes soovib kasutusele võtta BIM protsessi töövõtteid, kuid samalajal veel ka CAD joonistega töötada.

Pakett sisaldab endas 3 tarkvara:

  • Autodesk Revit on spetsiaalselt loodud BIM (ehitisinfo mudelpõhine juhtimine) projekteerimiseks, et projekteerijad ja ehitusspetsialistid saaksid oma ideed realiseerida ehituses, seejuures hallates kogu projektinformatsiooni, koordineeritud tegevusi ja mudelipõhist lahendust. Revit on täislahendus, mis hõlmab nii arhitektuuri, konstruktsioonine, tehnosüsteemide kui ka ehituses vaja minevaid funktsioone ja lahendusi.
  • AutoCAD – sisaldab kõiki funktsioone ja käske, mida on vaja 2D ja 3D disaini teostuseks. See võimaldab projekteerimist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete jagamist süsteemide vahel. AutoCAD töökeskkond on lihtsalt mõistetav ja väga laiapõhine, mis tagab kavandamise ja kvaliteedi.
  • A360 Team on Cloud platvorm, mille kaudu on võimalik dokumentatsiooni jagada projekti osapoolte vahel. Suurepärased omadused mudelite ja jooniste vaatamiseks, märkuste tegemiseks, detailide peitmiseks jne annavad hea ülevaate projektist ning võimaldab koostööd.

Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Autodesk Revit Collaboration Suite subscription litsents

Kõiki Autodeski tarkvarasid saab tellida Autodesk Subscription litsentsiga, mille klient saab valida talle sobivale ajaperioodile. SUBSCRIPTION LITSENTS on viis uue tarkvaralitsentsi tellimiseks alates 1. august 2016!

Subscription litsents on saadaval nii ühele töökohale (Single) kui ka võrgus jagamiseks mitme töökoha vahel (Multi).

Single Multi – Alates  7. august 2021 lõpeb võimalus pikendada litsentsi
Litsentsi saab jagada Ei Jah
Saadaval järgmistele toodetele Üksiktooted, Cloud-teenused, Collection paketid Üksiktooted, Collection paketid
Vajab internetiühendust Installeerimiseks ja aktiveerimiseks,
seejärel iga 30-päeva tagant
Installeerimiseks ja aktiveerimiseks
Kehtivusperiood  1- või 3-aastat Pikendamine 1-aasta võrra kuni  7. august 2021.
7. august 2020 lõpeb uute litsentside müük)
Kasutajapõhine Jah Teenuste kasutamiseks
Litsentsi tüüp Kasutajapõhine üksiklitsents Võrgulitsents
Loe rohkem

Autodesk Revit Collaboration Suite education license – hariduslitsents

Kõik Autodeski tarkvara litsentsid on haridusasutustele kättesaadavad tasuta. Autodesk Education Community on koht, kus leidub kasulikku informatsiooni nii haridusasutustele kui õppuritele.

Loe rohkem

Lisainfo saamiseks Autodesk tarkvarade litsenseerimisest kirjutage arucad@arucad.ee või tel  +372 63065551.

Revit Collaboration Suite on saadaval tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.
A360 Team on Cloud-platvorm projekti jagamiseks meeskonnas. Loe lähemalt siit: https://www.arucad.ee/tooted/autodesk/a360/

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register