Product Design Suite

Autodesk® Product Design Suite on terviklik mehaanika projekteerimise tarkvaralahendus, mis kindlustab sobivad töövahendid nii CAD-joonestuseks kui ka mudelprojekteerimiseks (BIM) ühes paindlikus, säästlikus paketis. Product Design Suite paketid on saadaval eri hinna ja eri sisuga.

 

Paketis sisalduvad tarkvarad Premium Ultimate
Inventor
AutoCAD Mechanical
AutoCAD Electrical
AutoCAD
AutoCAD Raster Design
Vault Basic
ReCap 360
3ds Max
Navisworks Simulate
Showcase
Inventor Professional
Fusion360
Navisworks Manage
Navisworsk Simulate
Alias Design

 

Product Design Suite ülevaade

Product Design suite on võimalik tellida püsilitsentsina koos Maintenance-tugilepiguga kuni 31.juuli 2016. Lisaks on pakett saadaval ka tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register