Fusion 360 Machining Extension

Täiustage Fusion 360 CAM võimalusi

Täiustatud 3- ja 5-teljelised strateegiad ja tööraja optimeerimine CAM põhivõimalustele.

Fusion 360 Machining Extension laiendus on tasuline valik, mis võimaldab teil paremini kasutada oma 5-teljelist CNC-masinat ja toota kvaliteetsemaid osi.

Fusion 360 Machining Extension eelised

Lihtsustage CAM programmeerimist

Automatiseerige oma CNC-töötluse töövooge, et vähendada programmeerimisaega, eemaldada korduvad ülesanded ja vähendada vigu.

Valmistage kvaliteetsemaid osi

Kasutage täiustatud töötlemisstrateegiaid, et parandada oma CNC-masinate jõudlust ja toota kvaliteetsemaid osi.

Vältige ülehinnatud tarkvara

Hankige paindlik juurdepääs täiustatud CAM-tehnoloogiale, siis kui seda vajate. Avage uuenduslik tehnoloogia, mis tasub end ära nädalatega.

Funktsioonid

Programmeerimise automatiseerimine

Lihtsustage ja kiirendage freesimis- ning puurimisprogrammide tootmist intelligentsete tööradade abil, mis on võimelised terveid detaile ohutult ja tõhusalt töötlema.

Vaata videot

4- ja 5-teljeline samalajal

Parandage pinnaviimistlust, kasutage vähem detailide seadistusi ja suurendage tsükli efektiivsust täiustatud 4- ja 5-teljeliste samaaegsete tööradade abil. Keeruliste osade töötlemine ohutult koos automaatse kokkupõrke vältimisega.

Vaata videot

Tööraja muudatused

Parandage pinnaviimistlust, kasutage vähem detailide seadistusi ja suurendage tsükli efektiivsust täiustatud 4- ja 5-teljeliste samaaegsete tööradade abil. Keeruliste osade töötlemine ohutult koos automaatse kokkupõrke vältimisega.

Vaata videot

Osade ülevaatus

Kasutage CAD-põhist sondeerimist ja spindlile paigaldatud sonde, et mõõta ja parandada oma CNC-töötluse täpsust. Arukas osade joondamine aitab säästa aega ja toota parema kvaliteediga osi.

Vaata videot


Omalt poolt aitame Fusion 360 tarkvara paremini selgeks saada ning alustada 3D CAD, CAM ja CAE platvormi kasutamist tootearenduseks.
Korraldame meeskonna- ja individuaalkoolitusi nii Tallinnas, kui teistes linnades.
Kõik meie koolituse läbinud spetsialistid saavad ametliku Autodesk sertifikaadi.

 • Meeskonnakoolitus: soovides ettevõttesisest koolitust meeskonnale loe lähemalt ja küsi pakkumist siin.
 • Individuaalkoolitus: leia sobiv koolitus ja küsi pakkumist
 • Avatud Fusion 360 koolitus: leia sobiv koolitus ja registreeru

Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Koolituste info:
Mihkel Vaher – koolituste ja müügitugi
e-mail: mihkel.vaher@arucad.eetel: +372 6306 551

Autodesk Fusion 360 | Brown & Holmes (Tamworth) Ltd and the Fusion 360 Machining Extension

Conturo Prototyping in Pittsburgh with Fusion 360 Machining Extension

Autodesk Fusion 360 ja Machining Extension subscription litsents

Kõiki Autodeski tarkvarasid saab tellida Autodesk Subscription litsentsiga, mille klient saab valida talle sobivale ajaperioodile. SUBSCRIPTION LITSENTS on viis uue tarkvaralitsentsi tellimiseks alates 1. august 2016!

Machining Extension subscription litsentsi jaoks on teil vaja ka Fusion 360 Subscription litsentsi!

Autodesk Fusion 360 Subscription litsentsiga on kasutajale kindla perioodi vältel tagatud:

 • Uued tarkvara versioonid ja tooteuuendused
  Kasuta tarkvara ajakohast versiooni, et püsida konkurentidest eespool.
 • Paindlik litsenseerimine
  Tööta viisil, kuidas on teile kõige sobivam.
  Eelmise versiooni kasutusõigus – tööta nii viimatise versiooni kui viie varasema versiooni tarkvaraga
  Kodukasutaja õigused – installi tarkvara ka teise arvutisse, kui töötad väljaspool kontorit nt. kodust töötades
  Väljaspool kodumaad kasutamine – võimalus kasutada tarkvara ka väljaspool kodumaad
 • Tarkvara tugi
  Probleemide lahendamine Autodeski tehnilise toe ja veebipõhiste õppematerjalide abil.
 • Pilveteenused
  Laienda oma tarkvara võimekust kasutades erinevaid saadavalolevaid pilveteenuseid. 25GB mahtu annab võimaluse kasutada vajalikke faile sõltumata asukohast Autodesk Drive keskkonna abil.
 • Autodesk Account
  Administratiivvahendid, et jälgida litsentside kasutust, lisada kasutajaid, monitoorida cloud krediiti jms.

 

Litsentsi tüüp: Kasutajapõhine üksiklitsents  (kasutamisõigust saab vahetada Account Manager)

Vajab internetiühendust: Installeerimiseks ja aktiveerimiseks, seejärel iga 30-päeva tagant

Kehtivusperiood: 1- või 3-aastat

Fusion 360 litsentsi saab osta ka pakettidega: AutoCAD Toolsets või PDM Collection

Lisainfo saamiseks Autodesk tarkvarade litsenseerimisest kirjutage arucad@arucad.ee või tel  +372 63065551.

Fusion 360 töötlemise laiendus on tasuline valik, mis ostes avab lisafunktsioonid, et suurendada CAM programmeerimisvõimalusi Fusion 360 tarkvaras.
7-päevane tasuta prooviversioon on saadaval laiendustel Machining Extension, Product Design Extension, Simulation Extension, Nesting & Fabrication Extension, Additive Build Extension ja Generative Design Extension. Tasuta prooviversioonid: https://www.autodesk.com/products/fusion-360/trial-intake
Fusion 360 Machining Extension avab täiustatud CAM programmeerimistööriistad, mis aitavad lihtsustada keeruliste, funktsioonirikaste osade töötlemist, sealhulgas: • Programmeerimise automatiseerimine (mitmeteljeline aukude puurimine) • 4- ja 5-teljeline samaaegne töötlemine (laastud, mitmeteljeline kontuur, täiustatud tööriistatelje juhtnupud, automaatne kokkupõrke vältimine) • Tööriistaraja muudatused (piiramine, käikude kustutamine, tööriista asendamine) • Osade kontroll (2D geomeetria, 3D pinnad, osade joondamine) Vaata kõiki Machining Extension funktsioone: https://damassets.autodesk.net/content/dam/autodesk/www/fusion-360/fusion-360-machining-extension-comparison-matrix-en.pdf
Paljusid keerulisi osi saab toota 3-teljelise CNC-töötluse abil, kuid seal on piirangud. 3-teljelised masinad on vähem sobivad osade jaoks, millel on sisselõige või omadused, mis ei ole masina Z-teljega joondatud. Mitmeteljeline töötlemine, nagu "3+2" ja "5-teljeline", võimaldab neid keerukamaid osi töödelda vähemate seadistuste, lühemate tööriistade ning agressiivsema ettenihke ja kiirusega, võimaldades lõppkokkuvõttes töödelda suurema väärtusega detaile täpsemalt ja lihtsamalt.
3+2 ja 5-teljeline töötlemine võimaldab CAM programmeerijatel muuta tööriistatelje orientatsiooni tooriku suhtes. See võib aidata töödelda raskesti ligipääsetavaid funktsioone, kuid võimaldab kasutada ka lühemaid tööriistu (vähendada lõikuri mahatõuget ja parandada detailide kvaliteeti), suurendada ettenihkeid ja kiirusi (lühemate tsükliaegade jaoks) ning tõhusamat töötlemist (nt kaldpindade freesimine). lamedapõhjaliste lõikeriistade ja suurte astmetega). Loe lisaks: https://help.autodesk.com/view/fusion360/ENU/?guid=MFG-TOOL-ORIENTATION-EXT
Steep & Shallow on töötlemisstrateegia, mida pakutakse Fusion 360 – Machining Extension sees. See ühendab neli erinevat strateegiat üheks ja automatiseerib keerukate funktsioonirikaste osade töötlemise. See tuvastab 3D-mudeli järsud ja madalad alad ning loob nende töötlemiseks väga tõhusad töörajad. Täiendavad automatiseerimisvõimalused hõlmavad ülalt alla järjestamist, lamedate alade välistamist, raster angle muutmist, scallop eemaldamist ja automaatset 5-teljelist kokkupõrke vältimist. Loe lisaks: https://help.autodesk.com/view/fusion360/ENU/?guid=GUID-A6933B73-D98F-43AD-BCFD-A450D91C4E61
CNC-masina seadistamine on tavaliselt manuaalneprotsess, mida viivad läbi kvalifitseeritud töötajad,. Fusion 360 Machining Extension sisaldab strateegiaid, mis kasutavad spindlile paigaldatud sondi, et mõõta masinas olevaid varusid ja sobitada CAM-andmed kõige paremini, automatiseerides seadistamise, lühendades seadistusaegu ja vähendades praagi määra.
Fusion 360 Machining Extension pakub täiendavaid CAM programmeerimistööriistu, mis aitavad teil oma CNC-masinaid paremini kasutada. Autodeski välja töötatud laiendus pakub paindlikku juurdepääsu professionaalsete tööriistade avamiseks just siis, kui neid vajate. Võrdluseks, lisandmoodulid on tavaliselt punktlahendused, mille on välja töötanud kolmandad osapooled ja mis ühenduvad konkreetse probleemi lahendamiseks Fusion 360 API-ga. Lisandmoodulid on vähem võimsad ja tõenäolisemalt vananevad, kui kolmas osapool ei suuda neid värskendada.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID tagab ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Lisaks saab Autodesk ID-ga aktiveerida tarkvara.

Lae alla prooviversioon