A360

Autodeski Cloud-teenus A360 (Autodesk360) on keskkond, kus saab jagada faile ja teha koostööd ühtses Cloud-keskkonnas. A360 töötab nii desktopis, veebibrauseris kui mobiilsetes seadmetes (iOS ja Android).

A360

Koostöö tegemine ühtses keskkonnas. Vaata ja jaga faile, nii 2D jooniseid kui 3D mudeleid ükskõik mis seadmes, ükskõik millal. Hoiusta oma andmeid seal, kuhu ligipääs on alati tagatud.

A360 toetab rohkem kui 50 failiformaati. Sealhulgas on võimalik teha mudelitest lõikeid ja nendes navigeerida, peita elemente tänu sisseehitatud võimsale vaaturile.

Projektide jagamine meeskonnaliikmetega, ehitajatega, klientidega – kõigiga, kel on tarvis ligipääsu. Failideni pääseb turvalise lingi abil, mida saate saata kliendile e-maili kaudu, et ta saaks mudelit vaadata.

Keskkonda saab jätta kommentaare ja märkuseid ning teostada otsing õigete failide leidmiseks. Tegemist on lihtsa, kuid väga turvalise Autodeski Cloud-keskkonnaga, et projekti raames koostöö erinevate osapoolte vahel muutuks veelgi tõhusamaks.


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

A360 ülevaade

Live review

Failide versioneerimine ja hoiustamine

Failide jagamine veebibrauserist

A360 Drive on isiklikuks kasutamiseks, kuid omab suurepärast funktsionaalsust failide hoiustamiseks, jagamiseks, vaatamiseks jne.

Kõigil soovijatel on võimalik teha endale tasuta konto A360 keskkonda SIIT:

Tasuta on teile tagatud 5GB Cloud mahtu ja võimalik luua 1 projekt. Kui te olete tellinud Autodeski tarkvara ja omate aktiivset Maintenance-tugilepingut või Subscription-rendilepingut on teile automaatselt tagatud 25GB Cloud mahtu.

A360 Drive on ka desktop versioon, sellega tagate otseühenduse tarkvara ja Cloud vahel. Teie arvutisse tekib kaust nimega A360 Drive ning sealt saate Cloudi salvestatud jooniseid avada tarkvaras ja neid omakorda uuesti otse tarkvarast Cloudi salvestada.

Lisaks on kõik A360 Drive salvestatud failid kättesaadavad ka AutoCAD360 rakenduses, mis on AutoCAD´i aplikatsioon.

 

A360 Collaboration for Revit on spetsiaalselt Revitile loodud lisa, millega saab otse Revitist üle Cloud-keskkonna koostööd teha teiste projekteerimise osapooltega. See tagab ühe keskse platvormi failide jagamiseks, lisaks on võimalik osapooltega reaalajas Communicator akna abil kirjutada ja vajalike lahenduste üle arutada.

A360 Collaboration for Revit on seotud A360 Team keskkonnaga, kuhu failid salvestatakse ja kus liikmete lisamine toimub.

Collaboration for Revit - 4 Desks