REVIT MEP baaskoolitus - registreerumine lõppenud!

  • 2020-04-09 - 2020-04-09
  • 09:15 - 16:15

Revit MEP baaskoolituse õppekava. Tutvu õppekavaga lähemalt siin>

Sihtrühm:

Koolitus on mõeldud hoone tehnosüsteemide projekteerijatele, kes soovivad õppida kasutama hoone informatiivse modelleerimise (BIM) eeliseid tõstmaks oma tööviljakust.

Eesmärk:

Koolituse eesmärgiks on õppida kasutama Revit MEP tehnilisi võtteid ventilatsiooni-, veevarustuse-, kütte- ja kanalisatsiooni projektide koostamisel. Omandada põhiteadmised Revit MEP’iga hoone 3D mudeli ja seal olevate tehnosüsteemide koostamisest, dimensioneerimisest, võimalikest insenertehnilistest arvutustest, mahtude ja spetsifikatsiooni tabelite koostamisest, projektjooniste vormistamisest ning vajalike seadmete geomeetrilisest ja parameetrilisest modelleerimisest (õhujaotid, SP/VT agregaadid, veeneelud jne).

Eelteadmised ja oskused:

Koolitusel osalemiseks on vajalikud Windows’i baasteadmised ja arvuti praktiline kasutamise kogemus.

Koolituse info:

Toimumisaeg: 4 päeva kell 09:15 – 15:00 (tavaliselt jaotatud neljale päevale)

Toimumiskoht: AruCAD Süsteemid OÜ koolitusklass, Lõõtsa 4 II korrus.

Koolitus toimub väikeses grupis (kuni 6 osalejat).

Hind: 600€+ km
Hinnas sisalduvad: kohvipaus, lõunasöök, koolituskonspekt, koolitusarvutite kasutus.

Koolituse toimumine vajadusel reaalajas toimuva veebikoolitusena.

Koolitusel osalejate ja koolitaja turvalisuse tagamiseks ning viiruse leviku tõkestamiseks kehtib esialgu peale eriolukorra lõppemist koolitustele üleminekuaeg, mille ajal korraldame vastavalt vajadusele grupikoolitusi reaalajas toimuvate veebikoolitustena.
Kontakteerume kõigi koolitusele registreerujatega ning täpsustame üle koolituse toimumise ja vajalikud tehnilised tingimused personaalselt. Kui Teil peaks tekkima küsimusi või probleeme arvuti kasutuse osas, siis andke märku ja leiame Teile sobiva lahenduse.


AruCAD Süsteemid on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Tarkvara tutvustus:

Autodesk Revit – terviklik BIM lahendus hoonete projekteerimiseks

Tarkvara on spetsiaalselt loodud Ehitisinfo (BIM) mudelpõhiseks projekteerimiseks, et projekteerijad ja ehitusspetsialistid saaksid oma ideed realiseerida ehituses, seejuures hallates kogu projektinformatsiooni, koordineeritud tegevusi ja mudelipõhist lahendust. Loe rohkem >

09 Apr 2020