Planeeringute infomudeli alused - registreerumine lõppenud!

  • 2022-11-08 - 2022-11-09
  • 09:30 - 13:30

Koolitus “Planeeringute infomudeli alused”

Sihtgrupp: maastikuarhitektid, taristute projekteerijad, detailplaneeringute koostajad

Tutvustus/eesmärk: Anda 3D planeeringute ja maastike kujunduslike aluste ülevaade ja teha praktilised harjutused näidisfailide alusel Civil 3D tarkvaras. Koolitatav saab hiljem teadmisi ja oskusi rakendada maastike, linnaruumi, soovitud ala kolmemõõtmelises planeerimises, sellele mudelite, 3D geomeetria (väikevormide) lisamisest, loomisest ja andmesisuga liitmisest. Iga koolitatav saab genereerida koolituse käigus mitu oma loodud mudelit ja andmesisu ühiseks IFC failiks. Alus ja näidisfailid jagatakse enne koolitust koolitatavatele. Nendes sisaldub nii tänavaruumi, tänava elemente kui ka haljastust, väikevorme (pinke, prügikaste) jmt.

Eelteadmised ja oskused:
Koolitusel osalemise eelduseks on vajalikud Windows’i baasteadmised ja arvuti praktiline kasutamise kogemus. Soovitav AutoCAD ja Civil 3D põhiteadmiste omamine.

Koolitus toimuv Civil 3D tarkvara põhjal.

Koolituse info:

Toimumisaeg: 2 päeva, 8 ak tundi kell 09.30 – 13.30

Toimumiskoht: Zoom veebiportaal, reaalajas veebipõhine õpe. Lisainfo veebikoolituse kohta siin>

Hind: 300€+ km

Koolitajad:
Martin Saarnak, CAD ja BIM tarkvara konsultant, AEC Infrastructure lahendused
Christopher-Robin Raitviir, Tallinna Linnaplaneerimise Amet, Digitaalehituse valdkonna juht.


AruCAD Süsteemid on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Soovides osaleda koolitusel Eesti Töötukassa koolituskaardiga palume märkida vastav soov koolitusele registreerumisel ja lisada enda isikukood. Teie nime ja isikukoodi alusel edastame registreerumisteate Teie soovi kohta koolitusel osaleda Eesti Töötukassale.


Palun tutvu ka täienduskoolituse õppekorralduse aluste ja üldsätetega.


Tarkvara tutvustus:

CIVIL 3D – inseneri tarkvara infrastruktuuride projekteerimiseks

Inseneri tarkvara, mis on suunatud taristute projekteerijatele ja geodeetitele. Civil 3D abil on võimalik luua nii infrastruktuuride, kui ka laiemas mõttes väliruumi ja keskkonnaprojekte. Olenevalt projektist, võib Civil 3D olla ainus tarkvara, mida on vaja kasutada, kuid samas on võimalik luua Civil 3Dga ühilduvate programmidega omavaheline koostöömudel, mis loob terviklahendusi. Loe rohkem >

08 Nov 2022