AutoCAD baaskoolitus - grupp komplekteeritud!

  • 2020-04-07 - 2020-04-08
  • 09:15 - 15:00

AutoCAD baaskoolituse õppekava. Tutvu õppekavaga lähemalt siin>

Eesmärk:

Koolituse eesmärgiks on õppida kasutama arvutipaketi AutoCAD 2D tehnilisi võtteid jooniste valmistamisel. AutoCAD-i töökeskkonnas omandatakse teadmised töölehest, klaviatuuri kasutamise võimalustest, õpitakse kahemõõtmeliste jooniste valmistamisel kasutatavaid olulisemaid käske ja dialoogaknaid: joonise seadistamiseks, joonisosade vaatlemiseks, uute objektide lisamiseks ja nende modifitseerimiseks, joonise avamiseks, sulgemiseks ja väljatrükkimiseks, joonise objektidest teabe saamiseks ning joonise varustamiseks tekstide ja mõõtmetega.

Sihtrühm:
Koolitus on mõeldud kõigile spetsialistidele ja huvilistele, kes soovivad täiendada oma joonestusoskusi ja omandada uusi AutoCAD tarkvara abil.
NB! Koolitus on orienteeritud Windowsi op. süsteemi kasutajatele. Mac-süsteemi põhist õpet koolitusel ei käsitleta.
Koolitus toimub AutoCAD 2020 versiooni põhjal.

Eelteadmised ja oskused:
Koolitusel osalemiseks on vajalikud Windows’i baasteadmised ja arvuti praktiline kasutamise kogemus.

Koolituse info:
Toimumisaeg: 2 päeva, kell 09:15 – 15:00

  • 4.-5. juuni 2020*
  • 20.-21. juuli 2020
  • 3.-4. september 2020

Toimumiskoht: AruCAD Süsteemid OÜ koolitusklass, Lõõtsa 4 II korrus.

Koolitus toimub väikeses grupis (kuni 6 osalejat).

Hind: 250€+ km
Hinnas sisalduvad: kohvipaus, lõunasöök, koolituskonspekt, koolitusarvutite kasutus.

* Koolituse toimumine reaalajas toimuva veebikoolitusena.

Koolitusel osalejate ja koolitaja turvalisuse tagamiseks ning viiruse leviku tõkestamiseks kehtib esialgu peale eriolukorra lõppemist koolitustele üleminekuaeg, mille ajal korraldame vastavalt vajadusele grupikoolitusi reaalajas toimuvate veebikoolitustena.
Kontakteerume kõigi koolitusele registreerujatega ning täpsustame üle koolituse toimumise ja vajalikud tehnilised tingimused personaalselt. Kui Teil peaks tekkima küsimusi või probleeme arvuti kasutuse osas, siis andke märku ja leiame Teile sobiva lahenduse.


AruCAD Süsteemid on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Tarkvara tutvustus:

AutoCAD – sisaldab kõiki funktsioone ja käske, mida on vaja 2D ja 3D projekteerimiseks. See võimaldab projekteerimist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete jagamist süsteemide vahel. Loe rohkem >

AutoCAD LT – sisaldab kõiki funktsioone ja käske, mis on vajalikud lihtsama plaanilise projekti loomiseks. Tarkvara võimaldab joonestamist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete haldamist projektipõhiselt. AutoCAD LT töökeskkonda saab seadistada vastavalt vajadusele ning valmiskujul tööriistaribad võimaldavad kiire kavandamise ja kvaliteedi. Loe rohkem >

07 Apr 2020