Inventor Professional

admin
11 Det 2018

11.Detsember

Nastran IN-CAD

Välja töötatud NASA jaoks 1960. aastatel, NASTRAN on juba mõnda aega saadaval olnud. Tarkvara on pidevalt uuendatud ning täiustatud, mis on nüüdseks üks võimsamaid ja usaldusväärsemaid FEA pakette.

Võrreldes Inventor Stress Analysisiga on NASTRAN keerulisem ja natuke raskem kasutada, kuid palju võimsam ja igakülgsem. Võimaldades tegeleda paljude erinevate õppetüüpide ja materjalidega.

Plussid

– Mitmekülgsed õppetüübid, sealhulgas mittelineaarne, mööduv ja termodünaamiline.

– Arvesse on võetud mitmesuguseid materjale, sealhulgas metalli, plasti, keraamika jms. Lineaarsete, mittelineaarsete, väsimuslike, anisotroopsete ja laminaatidega.

– Võimaldab keerukaid piirtingimusi (mehaaniline, termiline, üleminekuperioodiline).

Nastran In-CAD on saadaval ainult tööstus- ja tootmisvaldkonna paketis.

 


22.November

Välja tuli uus Inventorisse integreeritud Tolerance Analysis tööriist

Exceli lehed ja käsitsi arvutused jätavad ruumi vigadeks. Füüsiliste prototüüpide loomine loob katkestuse CAD mudeli ja testitulemuste vahel, tekitades probleeme 2D joonise või 3D-mudeli muutmise korral.

Niisiis, kuidas saavad insenerid teha teadlikke ja kulutõhusaid otsuseid, et tagada kogu koosteüksuse osade ühildavuse? Selle probleemiga aitab uus Autodesk Inventor tolerantsanalüüsi tööriist.

Mis on Tolerantsuse Analüüsi tööriist?

Invenor Professional Tolerantsanalüüs on CADi integreeritud 1D analüüsi lahendus, mis näitab disainilahenduste mehaanilist sobivust ja toimivust, võttes aluseks mõõtmete tolerantsid. Stack-ups kajastab automaatselt mudelis määratletud suhteid. Tolerantsi väärtusi saab tarkvaras otse muuta, et disaini ja tootmise vaheline protsess sujuvamaks muuta.

Kokkuvõtvalt Inventori Tolerantsuse analüüsist

Inventori Tolerantsianalüüs aitab teie ettevõttel säästa kulusid, vähendades jäätmeid ning füüsilisi prototüüpe ning selle tulemusel suurendada oma disainilahenduste tootmist. Integreerides testimise projekteerimisprotsessi, saate rohkem keskenduda innovatsioonile ning kiirendada oms tootmisprotsessi.

Inventor Professional Tolerantsi analüüs on saadaval ainult tööstus- ja tootmisvaldkonna paketis.

Lisainfo ja pakkumised: arucad@arucad.ee, 6306523

Loe lähemalt

———————————————————————————————————————————————————————-

12.Oktoober

Olulised uuendused Inventor Professional tarkvaras:

  • Inventor Express režiimi pakub võimalust avada suuri komplekte palju kiiremini kui varasemalt. Uus režiim laeb suured koostud mälust ainult puhverdatud graafika näol, mis muudab protsessi 3-5x kiiremaks.
  • Inventor Professional 2019 ühendub nüüdsest Autodeski pilvega, et võimaldada kasutajatel teha koostööd, kujundada ja edastada oma disainilahendust tõhusamatel viisidel.
  • Desktop Connector pakub lihtsustatud võimalust failide haldamiseks. Programm võimaldab saata ja vahetada andmeid arvutist otse Autodeski Cloudi.
  • Autodesk Drive on pilves salvestamise lahendus, mis võimaldab üksikisikutel ja väikestes meeskondades organiseerida, eelvaadata ja jagada mistahes tüüpi projektiandmeid.
  • Jagatud vaade (Shared Views) pakub inseneridele, disaineritele ja visuaalsetele kunstnikele paremat viisi tagasiside saamiseks nende käimasoleva töö kohta. Võimalik on jagada oma tööd veebis 2D- või 3D-vaates ning lisada kommentaare otse dokumenti.

Detailsemat lisainfot uuenduste kohta leiad siit>> https://www.autodesk.com/products/inventor/new-features.